ПРО НАС

Наша компанія займається продажем віконних конструкцій із профілів ПВХ. На сьогоднішній день нашими дилерами та партнерами виступає понад сотня компаній. Бажаючим співпрацювати з нами ми пропонуємо весь пакет послуг, який підходить і великим гравцям на віконному ринку, і організаціям, що здійснюють перші кроки в цьому бізнесі.

9 причин замовити у нас вікна ПВХ

ВИГІДНО

Клієнто орієнтованість – основна наша стратегія. Акції, що постійно діють, знижки та спеціальні пропозиції дають Вам можливість придбати металопластикові конструкції з максимальною для себе вигодою.

ЗРУЧНО

Широкий спектр послуг, що надаються, а також різноманіття форм оплати - готівковий, безготівковий розрахунок, різні кредитні програми, оплата на виплат - дозволять Вам замовити нові вікна з максимальним комфортом і зручністю./p>

НАДІЙНО

Виробляючи високоякісні вікна, як партнери ми вибрали визнаних лідерів віконного ринку. Вікна з цих профілів – визнані у всіх містах України, а багато брендів відомі та використовуються у всьому світі.

ДОСТУПНО

Оптимізована система розрахунку вартості продукції, а також стабільні та довгострокові відносини з партнерами-постачальниками - все це дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам одні з найкращих цін на металопластикові конструкції, не заощаджуючи на якості комплектуючих та робіт.

ШВИДКО

Завдяки партнерам-постачальникам та чіткій системі планування ми завжди можемо запропонувати своїм клієнтам максимально короткі терміни виготовлення та монтажу металопластикових конструкцій.

ЯКІСНО

Багатоступінчастий контроль якості на виробництві-постачальників, використання тільки високоякісних матеріалів, досвідчені монтажні бригади дозволяють нам бути впевненими як наша продукція. Тому ми надаємо повну безкоштовну гарантію на всі вироби та послуги, що надаються.

ШИРОКИЙ ВИБІР

Постійне прагнення розвитку та вдосконалення дозволяють нам пропонувати своїм клієнтам найширший вибір аксесуарів до металопластикових конструкцій. Якими б не були Ваші потреби - від максимально економічних, але функціональних вікон ПВХ до нестандартних виробів будь-якого кольору, що включають всі новинки, розробки та досягнення віконної індустрії - Ви завжди зможете реалізувати будь-які свої бажання, звернувшись в нашу компанію.

ЕКСКЛЮЗИВНО

Високий рівень адаптивності та відстеження європейських тенденцій дозволяють нашій компанії впроваджувати в масове виробництво та пропонувати своїм клієнтам останні ексклюзивні розробки ринку ПВХ-конструкцій, що покращують естетику, оптимізують зручність використання та продовжують термін служби вікон.

ПРОФЕСІЙНО

Досвідчені та висококваліфіковані менеджери нашої компанії допоможуть Вам підібрати оптимальну конфігурацію металопластикових конструкцій – профіль, фурнітуру, склопакети, необхідні аксесуари. Персональний менеджер веде замовлення від першого звернення до повної здачі об'єкта, що дозволить Вам оперативно вирішувати будь-які питання, що виникають у Вас.